Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » VideoReDo TvSuite 6.60.10.816a

VideoReDo TvSuite

6.60.10.816a
obróbka video
Rozmiar:
35 MB
Aktualizacja:
03.03.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
5048 (14 w tym miesiącu)
Opis VideoReDo TvSuite 6.60.10.816a
 
 

VideoReDo TvSuite to rozbudowane narzędzie przeznaczone do edycji filmów i innych materiałów wideo zapisanych w formacie MP4, H.264/AVC, MPEG-1 i MPEG-2. Aplikacja pozwala też przetwarzać filmy do urządzeń przenośnych typu iPhone czy iPod (obsługuje niemal wszystkie popularne formaty dla urządzeń mobilnych).

VideoReDo TvSuite pozwala błyskawicznie nagrywać i tworzyć płyty DVD ze zmodyfikowanym filmem, a także swobodnie edytować materiały wideo, poprzez ucinanie i łączenie różnych fragmentów klipu. W programie znajdziemy też wbudowany odtwarzacz multimedialny, oś czasu do zarządzania i modyfikowania filmów oraz ważne narzędzia do tworzenia płyt DVD Video.

Program oferuje proste i niestandardowe ustawienia podczas generowania menu na płycie DVD. Posiada bogaty zestaw szablonów graficznych, za pomocą których utworzymy profesjonalne menu na dowolny krążek DVD. Ponadto VideoReDo TVSuite został wyposażony w ogromną ilość narzędzi przeznaczonych do konwersji filmów HD do standardowej jakości SD, przeglądania plików IFO oraz do ustawiania jakości dźwięku. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook