Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » VideoPad Video Editor 10.87

VideoPad Video Editor

10.87
obróbka video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2.7 MB
Aktualizacja:
25.09.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
15250 (177 w tym miesiącu)
Opis VideoPad Video Editor 10.87
 
 
VideoPad Video Editor to bezpłatny program do edycji plików wideo. Umożliwia wygodną edycję filmów przy użyciu zaawansowanych narzędzi. Wspiera większość popularnych formatów multimedialnych AVI, MPEG, WMV, DivX, XviD, MPEG, MP4, MOV, VOB, OGM, H.264.

Importuje materiały z kamer DV, VHS i internetowych oraz pozwala na eksportowanie danych do wybranego formatu, wysłanie ich bezpośrednio do serwisu YouTube, wypalenie na płycie DVD lub Blu-ray lub przesłać do urządzeń przenośnych typu ipod, PSP lub Mobile Phone.

Interfejs programu jest niezwykle prosty i co najważniejsze przyjazny w obsłudze. Użytkownik może wykonywać niemal wszystkie czynności przy montowaniu pliku wideo, czyli dzielić lub łączyć filmy, dodawać rozmaite efekty wizualne i napisy oraz ścieżki dźwiękowe. VideoPad Video Editor stanowi godną konkurencję dla innych aplikacji tego samego typu (Sony Vegas, Camtasia Studio). Posiada również ekran do podglądu tworzonego projektu i możliwość zapisywania klatki filmu jako obrazu (tworzenie zrzutu ekranowego).

VideoPad Video Editor doskonale radzi sobie z tworzeniem filmów DVD, HD i materiałów wideo przeznaczone dla serwisów typu YouTube.

Uwaga:

Program dostępny jest w wersji darmowej, w której ograniczono dostęp do niektórych funkcji. Na liście rozwijanej znajduje się również wersja komercyjna VideoPad Video Editor Pro.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
11 Czerwiec 2020 13:57
Na razie pierwsze doświadczenie jest idealne - działa na XP, intuicyjny, mnóstwo możliwości i nie obniża jakości jak Movie Maker.
Gość
06 Maj 2019 10:08
Wersja demo, w której nie można zapisać stworzonego filmu.
POKAŻ ()

Facebook