Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » VSDC Video Editor Pro 6.5.4.217

VSDC Video Editor Pro

6.5.4.217
obróbka video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
76 MB
Aktualizacja:
01.10.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
120 (37 w tym miesiącu)
Opis VSDC Video Editor Pro 6.5.4.217
 
 
VSDC Pro Video Editor to oprogramowanie wideo, które pozwala edytować pliki wideo i tworzyć filmy wszystkich typów. Obsługuje najpopularniejsze formaty i kodeki wideo/audio, w tym wideo DVD, HD i GoPro.

Wstępnie skonfigurowane profile sprawiają, że tworzenie filmów dla różnych multimediów i urządzeń mobilnych jest dziecinnie proste. Edytor wideo oferuje wiele wszechstronnych funkcji zarówno do użytku domowego, jak i biznesowego: nakładkę tekstową i audio, szereg wykresów i diagramów, a także narzędzie do tworzenia pokazów slajdów. Nieliniowy system edycji. Oznacza to, że pliki wideo i obrazy niekoniecznie muszą zachowywać określoną sekwencję - mogą znajdować się w różnych miejscach w dowolnym momencie. Poza tym wszystkie obiekty mogą zmieniać swoje właściwości, kształt i położenie w czasie.

Przyspieszenie sprzętowe, wielokolorowy klucz chrominancji, regulowane ustawienia parametrów i ulepszona rozdzielczość sprawiają, że VSDC jest narzędziem oszczędzającym czas i wysiłek, pozwalającym na tworzenie dużych filmów HD w kilka minut zamiast godzin.
 
Uwaga:
Dostępna jest również wersja darmowa.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook