Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » VSDC Free Video Editor 6.7.2.295

VSDC Free Video Editor

6.7.2.295
obróbka video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
66 MB
Aktualizacja:
25.05.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
40790 (276 w tym miesiącu)
Opis VSDC Free Video Editor 6.7.2.295
 
 

VSDC Free Video Editor to bezpłatne oprogramowanie do edycji plików wideo i tworzenia różnych filmów przy użyciu rozbudowanych narzędzi i efektów wizualnych oraz dźwiękowych. Program oferuje bogatą funkcjonalność, a jednocześnie posiada prosty i intuicyjny interfejs, pozwalający montowanie i modyfikowanie dowolnego filmu bez większego wysiłku.

Oferuje innowacyjny, nieliniowy edytor wideo do tworzenia i edytowania różnych klipów wideo. Za jego pomocą możemy w prosty i wygodny sposób umieszczać dowolne sceny i fragmenty filmu na osi czasu, a następnie je modyfikować oraz wykonywać wiele innych czynności typu łączenie / dzielenie scen, stosowanie różnych efektów przejścia i specjalnych filtrów czy przeprowadzać korekcję koloru i barw. Oprócz tego można do każdego modyfikowanego filmu dodawać różne efekty wizualne i dźwiękowe, które nadadzą tworzonemu projektowi bardziej profesjonalny wygląd.

VSDC Free Video Editor obsługuje niemal wszystkie popularne i najważniejsze formaty wideo, audio, a także pliki graficzne. Nie wymaga instalacji dodatkowych narzędzi do konwertowania filmów oraz kodeków. W programie znajdziemy też gotowe profile, za pomocą których łatwo i szybko przekonwertujemy filmy do formatów obsługiwanych przez urządzenia przenośne.

Według producenta, w kolejnej wersji programu otrzymamy narzędzie do przechwytywania wideo, umożliwiający nagrywanie filmów i materiałów wideo z różnych tunerów. Ponadto pojawi się możliwość organizowania i zarządzania własną kolekcją filmów.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
19 Czerwiec 2021 06:09
buy tadalafil powder https://www.pharmaceptica.com/
POKAŻ ()

Facebook