Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » Turbo Play 2.4665

Turbo Play

2.4665
obróbka video
Rozmiar:
80 MB
Aktualizacja:
24.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
5732 (468 w tym miesiącu)
Opis Turbo Play 2.4665
 
 

Turbo Play to gigantyczny edytor wideo o nieograniczonym potencjale. Oprócz obróbki materiałów wideo, edytuje również treści audio, obrazy, oświetlenie, a także tworzy animację i postprodukcję.

Posiada wbudowane narzędzie do stabilizacji wideo, wsparcie Lottie oraz jest oparty na akceleracji sprzętowej - umożliwiajacej renderowanie materiałów w H.264/H.265 o rozdzielczości od 720p do 8K!

W swojej kolekcji posiada ponad 300 wysokiej jakosci efektów - w tym efektów przejść czy wizualizatorów a także efekty śledzenia ruchu czy wbudowaną przeglądarke 360 stopni.

Turbo Play przechwytuje obraz z kamery w czasie rzeczywistym i posiada konwerter wideo oraz obszary robocze do wykonywania wielu czynności na plikach wideo (dzielenie filmów, łączenie ich itp).

Znajdziemy w nim również nieograniczone warstwy, maski warstwowe, maski bitmapowe, maski przycinające oraz specjalny tryb pojedynczej mieszanki czy narzędzie do wykrywania scen oraz wbudowany edytor multicut.

Obsługuje ASIO, VST 3.x, Remote Control, Mono Mix oraz formaty audio MP3, WAV, FLAC, OGG, MID i MUSICXML, SF2, SFZ. Zawiera 8GB próbek orkiestrowych i zestawów perkusyjnych i specjalnymikser z portami pomocniczymi - z możliwościami przesyłania strumieniowego.

W edytorze znajdziemy możliwość stopniowania kolorów obrazu, przeprowadzenie korekty obiektywu oraz obsługę HDR i następujących formatów obrazów JPG, PNG, SVG, HDR, TGA i PSD, JXR.

Turbo Play charakteryzuje się również możliwościa dodawania i edycji tekstów czy tworzenia animacji. Edytor animacji z trybami animacji przesuwania, powiększania, obracania, skalowania..

Natomiast obróbkę wideo wykonujemy na nieskończonej ilości osi czasu, które są niesamowicie wygodne i czytelne podczas edycji wideo.

Turbo Play jest dostępny za darmo o ograniczonej funkcjonalności. Wszystkie szczegóły odnośnie wersji darmowej lub płatnej, znajdziecie na tej stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook