Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » VEGAS Pro 18.0

VEGAS Pro

18.0
obróbka video
Rozmiar:
5.9 MB
Aktualizacja:
12.04.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 10
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
4.2
Oceń:
Pobrano:
334556 (454 w tym miesiącu)
Opis VEGAS Pro 18.0
 
 

VEGAS Pro jest jednym z najpopularniejszych i zarazem najlepszych edytorów multimedialnym dostępnym na rynku. Oferuje w pełni intuicyjne i zintegrowane środowisko do tworzenia i edycji treści audio lub wideo.

Najnowsza wersja narzędzia obsługuje wtyczki ACES 1.0, funkcję Picture-in-Picture OFX, LUT OFX oraz Crop OFX. Warto wspomnieć o możliwości modyfikowania wyglądu i położenia poszczególnych przycisków czy przeprojektowanej osi czasu. Na uwagę zasługuje ponadto zmodernizowany system dokowania okien i zestaw filtrów NewBlue FX.

Vegas Pro pozwala edytować każdy dowolny materiał wideo zapisany w różnych formatach SD, HD, a nawet w 3D. Oprogramowanie może służyć również do edycji plików muzycznych oraz tworzenia nowoczesnych płyt Blu-ray. Sony Vegas wspiera 64-bitowe systemy i filmy 4K Ultra HD.

Oprócz tego, edytor obsługę technologię NVIDIA 3D Vision i narzędzia do stabilizacji obrazu, tworzenia płyt CD, kodowania wieloformatowego i nagrywania Blu-ray z osi czasu. Kolejną przydatną funkcją jest Sync Link, pozwalająca na filtrowanie szablonów i synchronizację zdarzeń na osi czasu.

Vegas Pro charakteryzuje się również nowoczesnym silnikiem renderującym, wyróżniający się szybkim i bezpiecznym przetwarzaniem materiałów audio/wideo i pełną obsługą akceleracji sprzętowej GPU. Pozostałe zalety programu to kodowanie bezpośrednio do Dolby Digital surround przy użyciu profesjonalnego kodera AC-3, import, edycja i eksport wysokiej jakości plików audio 24-bit – 192 kHz i obsługa kamer DV, HDV oraz XDCAM.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
12 Grudzień 2019 03:47
Tak zbugowanego i niedorobionego studia nie znam
POKAŻ ()

Facebook