Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » VEGAS Movie Studio 17.0

VEGAS Movie Studio

17.0
obróbka video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
5.9 MB
Aktualizacja:
30.09.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
70294 (125 w tym miesiącu)
Opis VEGAS Movie Studio 17.0
 
 

VEGAS Movie Studio to profesjonalny pakiet do obróbki wideo pozwalający tworzenie niesamowite filmy za pomocą przejść, tytułów i efektów.

Gotowe filmy można przesyłać do serwisów YouTube i Facebook bez wychodzenia z aplikacji. Edytor wideo w nowej wersji został dostosowany do interfejsu dotykowego. Program pozwala na edycję filmów w niemal każdym formacie, w tym MP4 i AVCHD. Wśród ciekawych funkcji warto wymienić możliwość ograniczenia poruszeń i drżeń na filmie czy wstawienie rozmycia i balansu kolorów między scenami.

Movie Magic pozwala na personalizację filmów za pomocą efektów specjalnych i przejść. Do dyspozycji są techniki zielonego ekranu zapewniające realistyczny wygląd. Kolejne istotne efekty to odwracanie filmu, przyspiesznie lub sekwencje w zwolnionym tempie.

Producent zadbał o narzędzia zapewniające perfekcyjną ścieżkę dźwiękową. Import muzyki z płyt CD i plików MP3, usuwanie trzasków i innych niepożądanych dźwięków - to tylko niektóre z możliwości Sony Movie Studio. 

Uwaga:

W naszej bazie plików znajdziecie również rozszerzone wersje programu Vegas Movie Studio Suite oraz Vegas Movie Studio Platinum

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook