Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » Soft4Boost Video Studio 6.8.5.281

Soft4Boost Video Studio

6.8.5.281
obróbka video
Rozmiar:
115 MB
Aktualizacja:
04.06.2023
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2578 (13 w tym miesiącu)
Opis Soft4Boost Video Studio 6.8.5.281
 
 

Soft4Boost Video Studio prezentuje kompleksowe podejście w kwestii obróbki wideo. Oferuje szeroką gamę narzędzi niezbędnych do amatorskiego tworzenia i edytowania filmów. Poza najbardziej podstawowymi funkcjami aplikacja pozwala na przycinanie i łączenie fragmentów filmów jak i modyfikowanie parametrów np. jasności, kontrastu, kolorów, saturacji, gamma, temperatury barw.

Istnieje także możliwość nakładania różnorakich efektów np. przejść. Program może wykonywać zrzuty ekranu jak i nagrywać wszystko to co się dzieje na monitorze. Pomimo mogłoby się wydawać skomplikowanego, naszpikowanego przyciskami i opcjami interfejsu, praca z programem jest bardzo prosta. Miłym dodatkiem jest zestaw 11 skórek, które całkowicie zmienią wygląd edytora.

Importowanie plików wideo odbywa się z najróżniejszych źródeł. Po tym, jak film znajdzie się już w programie możemy swobodnie porządkować i przestawiać klatki, a nawet dodawać komentarze głosowe. Soft4Boost Video Studio wspiera większość dostępnych formatów np. AVI, VOB, MP4, DVD, WMV, 3GP, MOV, MKV, H.263/H.264. Z powodzeniem dokonamy również obróbki filmów zapisanych na Blu-Ray.

Uwaga!
Oprogramowanie dostępne jest w wersji testowej, która zapisuje znak wodny na każdym pliku wynikowym.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook