Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » Nero Video 2020

Nero Video

2020
obróbka video
Rozmiar:
356 MB
Aktualizacja:
10.11.2019
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
3.5
Oceń:
Pobrano:
4510 (50 w tym miesiącu)
Opis Nero Video 2020
 
 

Nero Video jest rozbudowanym zestawem narzędzi do katalogowania oraz nagrywania i edytowania filmów. Zawiera setki łatwych w użyciu efektów wideo i motywów, dzięki którym każdy film może nabrać niepowtarzalnego wyrazu.

Oprogramowanie pozwala na importowanie, edycję i eksportowanie plików wideo w wysokiej jakości w formacie AVCHD 2.0 Progressive (50 p/60 p). Dodatkowo wbudowana obsługa funkcji SmartEncoding umożliwia szybkie przesyłanie projektów AVCHD 2.0 Progressive.

Producent zadbał o obsługę projektów z Windows Live Movie Maker dzięki czemu w prosty i szybki sposób można przenieść swoje wideo do Nero Video. Warto również wspomnieć o bezpośredniej obsłudze technologii przyspieszenia sprzętowego AMD App Acceleration, Intel Quick Sync Video i NVIDIA CUDA GPU.

Dzięki programowi Nero Kwik Media wbudowanemu w Nero Video można przesyłać filmy do telewizora z obsługą przesyłania strumieniowego, cyfrowego adaptera multimedialnego, konsoli gier, tabletu z systemem Android lub innych urządzeń obsługiwanych przez DLNA lub UPnP.

Najnowsze wydanie wzbogacono o wiele ciekawych funkcji jak możliwość tworzenia i edycji filmów w jakości 4K, a także znacznie wzbogacono zestaw dostępnych efektów specjalnych. Nie zabrakło również możliwości streamowania plików do praktycznie każdego urządzenia. Producent wprowadził także modyfikacje w interfejsie użytkownika oraz poszerzył bazę czcionek.

Nero Video oferuje pełen zakres narzędzi do uzyskania jak najlepszej jakości obrazu na płytach jak również efekty 4D. nie zabrakło także pełnego podglądu I możliwości edycji Full HD, wyboru pomiędzy monitorami I automatycznego zastosowania ustawień projektu. Najnowsze wydanie pakietu umożliwia także streamowanie filmów poprzez SmartTV, konsole Xbox czy PlayStation jak I odtwarzacze mediów z WiFi.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook