Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » MoviePlus Starter Edition 1.0.0.8

MoviePlus Starter Edition

1.0.0.8
obróbka video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
147.81 MB
Aktualizacja:
16.10.2011
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
4177 (14 w tym miesiącu)
Opis MoviePlus Starter Edition 1.0.0.8
 
 
MoviePlus Starter Edition jest to doskonałe narzędzie do cyfrowej obróbki wideo. Program oferuje łatwe w użyciu narzędzia do tworzenia profesjonalnych filmów. Oprócz tego umożliwia też nagrywanie zmontowanych filmów na krążek DVD lub Blu-ray. MoviePlus pozwala też na przesyłanie utworzonych materiałów wideo do sieci. Dzięki czemu możemy dzielić się naszymi projektami ze znajomymi.

Program MoviePlus zawiera dwa tryby edycji, które pozwalają na tworzenie wizualizacji, pokazu slajdów oraz innych krótkich klipów filmowych. Aplikacja obsługuje takie formaty jak AVCHD i HDV oraz wspiera pełne HD 1080p, 50p i 60p. W celu udostępnienia filmów w sieci, program wyposażony w specjalny kodek H.264, który tworzy skompresowane pliki MPEG-4.

Za pomocą tego oprogramowania możemy przycinać filmy, edytować oraz dowolnie modyfikować. Wszystko to dzięki doskonałemu edytorowi, który posiada prosty i zarazem intuicyjny interfejs. Apliakcja oferuje ponad 100 różnych efektów, dzięki którym stworzymy film w czarnobiałych barwach i nie tylko. MoviePlus pozwala też na nagrywanie bezpośrednio filmów na płyty Blu-Ray, DVD, VCD oraz SVCD. Poza tym potrafi też tworzyć obrazy ISO.

MoviePlus Starter Edition dostępny jest również w wersji rozszerzonej MoviePlus X5. Te wydanie posiada znacznie więcej funkcji i dodatków. MoviePlus X5 dostępny do kupienia na oficjalnej stronie producenta.

Przed instalacją programu należy dokonać darmowej rejestracji i wówczas otrzymamy darmowy klucz, który należy wykorzystać przy instalacji MoviePlus.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook