Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » MiniTool MovieMaker 6.0

MiniTool MovieMaker

6.0
obróbka video
Rozmiar:
2 MB
Aktualizacja:
30.03.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3096 (29 w tym miesiącu)
Opis MiniTool MovieMaker 6.0
 
 

MiniTool Movie Maker to bezpłatne oprogramowanie do tworzenia filmów, stworzone z myślą o początkujących użytkownikach.

MiniTool MovieMaker jest niezwykle prosty w montażu materiałów wideo, a to wszystko za sprawą czytelnego interfejsu składającego się z osi czasu na której wykonujemy niemal wszystkie najważniejsze operacje przy tworzeniu filmów. Aplikacja doskonale sprawdzi się przy szybkim tworzeniu różnych krótkich klipów wideo, w tym między innymi zwiastunów filmowych.

MiniTool MovieMaker to dobry wybór do edycji wideo dla początkujących. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i bogatym funkcjom przekształca film w dzieło sztuki i nadaje filmowi oszałamiający wygląd! Bogata oferta zasobów jest aktualizowana zgodnie z trendami, dzięki czemu materiały wideo wzbogacają sie niesamowite efekty.

MiniTool MovieMaker może importować prawie wszystkie formaty wideo/obrazów i zapisywać filmy w jakości standardowej lub HD do 1080P.

Pozostałe cechy programu to Szybkie tworzenie pięknych wideo za pomocą szablonów. Scalanie zdjęć, audio lub wideo w jeden film. Dodawanie przejść, efektów, tytułów, podpisów, napisów końcowych, Zmiana kontrastu, nasycenia, jasności lub efektu 3D LUT zdjęć/filmów. Zwiększanie/zanikanie dźwięku lub zmiana jego głośności.

Program w wersji płatnej oferuje znacznie bogatszą funkcjonalność.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook