Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » Microsoft Research Cliplets 1.1.1

Microsoft Research Cliplets

1.1.1
obróbka video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2.5 MB
Aktualizacja:
29.05.2013
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
2
Oceń:
Pobrano:
2039 (14 w tym miesiącu)
Opis Microsoft Research Cliplets 1.1.1
 
 

Microsoft Research Cliplets to bezpłatne i innowacyjne narzędzie do edycji materiałów wideo oraz fotografii. Za pomocą tego niewielkiego oprogramowania stworzymy profesjonalne zdjęcie wraz z animacją, czy z interaktywnym fragmentem (na przykład wodą wylewającą się z fontanny). Jest to niezwykle przydatne narzędzie do tworzenia nowoczesnych fotografii na komputerze.

Obsługa programu jest banalnie prosta i z pewnością nie sprawi kłopotów nawet początkującym użytkownikom. Aby stworzyć własną animację, wystarczy przeciągnąć odpowiedni plik wideo do głównego okna aplikacji i następnie wybrać jeden dowolny fragment. Po automatycznym przetworzeniu fragmentu, można przystąpić do jego obróbki. W tym celu udostępniono wiele przydatnych opcji i specjalnych filtrów.

W programie Microsoft Research Cliplets znajdziemy też niezbędne funkcje do zmiany parametrów generowanej animacji, a także cztery rodzaje warstw do obróbki materiału wideo. Nie zabrakło w nim również wbudowanego odtwarzacza, za pomocą którego obserwujemy wprowadzone zmiany. Aplikacja posiada też możliwość konwersji filmu do formatu MP4 lub WMV.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook