Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » HitFilm Express 15.2

HitFilm Express

15.2
obróbka video
Rozmiar:
401 MB
Aktualizacja:
26.10.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 8/10
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
3.3
Oceń:
Pobrano:
10453 (1321 w tym miesiącu)
Opis HitFilm Express 15.2
 
 
HitFilm Express to bezpłatne oprogramowanie do tworzenia i edycji filmów w wysokiej jakości. Oferuje rewolucyjne rozwiązania do tworzenia efektów wizualnych i edycji materiałów wideo w procesie postprodukcji.

Do tworzenia i edycji filmów możemy korzystać z wbudowanej przeglądarki zawierającej różne poradniki oraz z szablonów, które można wykorzystać do swoich projektów. Podczas edycji możemy korzystać z osi czasu na której montujemy różne klipy, przekształcamy i organizujemy fragmentami obrazu i zaimplementowanego dźwięku. Oprócz tego, umożliwia dodawanie rozmaitych efektów wizualnych czy zewnętrznych napisów.

Cały proces tworzenia lub edycji filmu składa się z trzech części. Na początku ustawiamy najważniejsze parametry w tym rozdzielczość obrazu, ilość klatek, proporcję ekranu i rendering. Następnie edytujemy nasz projekt i na końcu eksportujemy go zapisując go na dysku w odpowiednim formacie lub przesyłamy bezpośrednio z poziomu programu do serwisu YouTube. Warto również wspomnieć o serialu Stranger Things, który został własnie zmontowany przy użyciu tego oprogramowania.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
05 Grudzień 2019 15:49
Program pochłania ponad 14GB RAM przez co staje się bez użyteczny. Nie można go ograniczyć korzystając z wbudowanych narzędzi, a ograniczanie go sztywnym (procgov) limitem powoduje, że przy ładowaniu się projektu, program wywala się. Limit to 10 GB
POKAŻ ()

Facebook