Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » GoPro Studio 2.5.9.2658

GoPro Studio

2.5.9.2658
obróbka video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
115.67 MB
Aktualizacja:
25.07.2016
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
31082 (248 w tym miesiącu)
Opis GoPro Studio 2.5.9.2658
 
 

GoPro Studio to zaawansowane oprogramowanie do edycji filmów nagranych za pomocą urządzeń rejestrujących spod znaku GoPro. Umożliwia eksportowanie nagrań na serwisy takie jak YouTube, Vimeo i wiele innych.

Posiada szeroką gamę narzędzi niezbędnych chociażby do przycinania, miksowania, dodawania napisów czy ścieżki dźwiękowej. Współpracuje nie tylko z kamerkami GoPro, ale również z markami Nikon, Canon a także innymi wspierającymi H.264 MP4 oraz MOV4.

GoPro Studio wyróżnia bardzo przejrzysty interfejs. Po pierwszym uruchomieniu użytkownik prowadzony jest za pomocą krótkiego przewodnika po ogólnej strukturze programu. Filmy mogą być importowane do programu poprzez klasyczne przeciąganie do okna głównego.

Istnieje możliwość utworzenia listy klipów oraz pozyskiwania takich informacji jak czas trwania, liczba klatek na sekundę. Możemy ponadto nakładać efekty zwolnionego tempa, rozmazania, obracać film, przestawiać klatki, modyfikować głośność, ekspozycję, kontrast, saturację, ostrość, balans bieli. Odpowiednio przerobione pliki zapiszemy w MP4, AVI oraz MOV.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook