Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » Free Video Editor 1.4.57

Free Video Editor

1.4.57
obróbka video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
30 MB
Aktualizacja:
12.03.2020
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
2
Oceń:
Pobrano:
21513 (116 w tym miesiącu)
Opis Free Video Editor 1.4.57
 
 

Free Video Editor to bezpłatny program do edycji plików wideo. Za pomocą tego narzędzia usuniemy niechciane elementy z filmu bez ponownego kodowania. W tym wypadku, wszystkie modyfikowane pliki wideo zachowają swoją oryginalną jakość obrazu! To obecnie jeden z najlepszych programów do łatwego i szybkiego usuwania różnych elementów z filmu.

W programie znajdziemy podstawowe opcje do odtwarzania filmów, takie jak pauza, przesuwanie do wybranego fragmentu lub oglądanie materiału wideo klatka po klatce. Oprócz tego posiada zaawansowane funkcje do przycinania pliku wideo w odpowiednich fragmentach. Wyświetla też dokładne wartości odnośnie zaznaczonej części filmu – pozycja początkowa, końcowa oraz jego czas trwania.

W celu usunięcia niechcianego fragmentu filmu, wystarczy zaznaczyć jego początkowy i końcowy punkt i następnie nacisnąć przycisk "zapisz wideo”. Nowy utworzony materiał wideo zostanie automatycznie zapisany do nowego pliku na dysku twardym. Free Video Dub obsługuje wiele formatów multimedialnych, w tym między innymi MP4, AVI, MKV, FLV, 3GP, WEBM, WMV czy MPG. Jego obsługa jest banalnie prosta i nie sprawi żadnych kłopotów początkującym użytkownikom komputera.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook