Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » Free 3D Video Maker 1.1.58.823

Free 3D Video Maker

1.1.58.823
obróbka video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
18.6 MB
Aktualizacja:
24.08.2016
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
7576 (31 w tym miesiącu)
Opis Free 3D Video Maker 1.1.58.823
 
 

Free 3D Video Maker to darmowe narzędzie do tworzenia filmów 3D. Aplikacja posiada prosty i przyjazny interfejs, w którym znajdziemy wyłącznie niezbędne funkcje wspomagające przetwarzanie materiału wideo do obrazu trójwymiarowego. Free 3D Video Maker przeznaczony jest dla każdego użytkownika, który zamierza spróbować swoich sił przy edycji filmów lub podczas konwersji do obrazu 3D.

W programie znajdziemy też wiele przydatnych filtrów do tworzenia obrazu trójwymiarowego. Dzięki nim możemy zmienić barwy filmu (ciemny, jasny), a nawet ulepszyć ich jakość zachowując balans koloru z obrazu oryginalnego. Aby stworzyć film w trójwymiarze należy dodać dwa identyczne pliki wideo po lewej i prawej stronie programu i następnie nacisnąć klawisz odpowiedzialny za konwersję do obrazu 3D.

W opcjach konfiguracyjnych aplikacji możemy wybrać odpowiedni kodek wideo, włączyć wyświetlanie formatu obrazu i poszczególne linie klatki wideo, dopasować obraz względem środka i otworzyć ostatnio uruchamiane pliki wideo. Warto dodać, że możemy również utworzony film 3D odtworzyć z poziomu programu Free 3D Video Maker. Dzięki czemu szybciej sprawdzimy, czy materiał wideo został prawidłowo przetworzony.

Należy pamiętać o tym, że do oglądania filmu trójwymiarowego, wymagane jest posiadanie specjalnych okularów przeznaczonych dla tej technologii.

Uwaga:
Aplikację pobieramy za pomocą specjalnego menadżera plików, stworzonego przez samego producenta oprogramowania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook