Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » Expression Media Encoder 4.0 SP2

Expression Media Encoder

4.0 SP2
obróbka video
Rozmiar:
24.7 MB
Aktualizacja:
29.05.2013
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1286 (19 w tym miesiącu)
Opis Expression Media Encoder 4.0 SP2
 
 

Microsoft Expression Media to profesjonalne narzędzie zarządzania zasobami, pozwalające na graficzne katalogowanie i organizowanie obiektów cyfrowych w sposób umożliwiający łatwe ich odnalezienie i wykorzystanie.

Aplikacja koduje materiały multimedialne, w tym pliki WMV, QuickTime, AVI, korzystając z przyjaznego dla projektantów standardowego interfejsu użytkownika Expression. Silnik Expression Media Encoder może być także sterowany z poziomu wiersza polecenia. Program umożliwia tworzenie audycji internetowej na podstawie przełączanych w czasie rzeczywistym różnorodnych źródeł obrazu na żywo oraz przygotowanych plików. Audycje można jednocześnie transmitować na żywo i archiwizować.

Narzędzie pozwala na bezpośrednie zapisanie wysokiej jakości materiałów zakodowanych w formacie VC-1 i osadzonych w szablonie odtwarzacza wideo Silverlight. Ponadto program pozwala na ustalanie własnych parametrów kodowania, zapisuje wszystkie aspekty zadań Expression Media Encoder jako szablony i korzysta z dostarczanych przez niezależnych producentów sprzętowych akceleratorów kompresji, gwarantujących uzyskanie najwyższej jakości materiałów w bardzo krótkim czasie.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook