Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » Catalyst Production Suite 2020.1

Catalyst Production Suite

2020.1
obróbka video
Rozmiar:
430 MB
Aktualizacja:
01.12.2020
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
635 (40 w tym miesiącu)
Opis Catalyst Production Suite 2020.1
 
 

Catalyst Production Suite to kompletny pakiet, za pomocą którego przeprowadzimy zarówno produkcję jak i postprodukcję materiałów wideo. Oferuje zestaw narzędzi do renderowania oraz edycji filmów. Jego funkcjonalność można rozszerzać za pomocą wtyczek.

Catalyst Production Suite składa się z dwóch modułów. Pierwszy z nich, Catalyst Prepare przeznaczony jest do wstępnej obróbki oraz zgrywania materiału z kamery. Jeszcze zanim plik wideo znajdzie się na naszym dysku, istnieje możliwość jego przeglądania, przenoszenia i transkodowania. Poszczególne klipy można układać w scenariusze i je synchronizować, dzięki czemu możliwa stanie się praca również na innych komputerach.

Catalyst Edit pozwala z kolei na przeprowadzanie nieliniowego montażu oraz dodawanie efektów specjalnych. Biblioteka z Catalyst Prepare jest automatycznie przenoszona do Catalyst Edit. Moduł ten posiada bardzo czytelny interfejs, w którym wszystkie narzędzia są umieszczone pod ręką. Gotowy projekt można wyeksportować do FCPX, Adobe Premiere, Sony Vegas Pro czy Avid.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook