Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » BlazeVideo SmartShow 2.0.2.0

BlazeVideo SmartShow

2.0.2.0
obróbka video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
55.8 MB
Aktualizacja:
15.10.2015
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1273 (17 w tym miesiącu)
Opis BlazeVideo SmartShow 2.0.2.0
 
 

BlazeVideo SmartShow to przyjazny w obsłudze program do tworzenia i komponowania filmów przy użyciu dowolnych zdjęć cyfrowych oraz plików audio/wideo. Za jego pomocą możemy stworzyć profesjonalny film z własnej kolekcji zdjęciowej w postaci pokazu slajdów.

Program oferuje wygodny interfejs, czytelne opcje oraz szybką i łatwą możliwość tworzenia dowolnego filmu przy użyciu prostej metody przeciągania i upuszczania elementów w wbudowanym edytorze. Pozwala on przeciągać zdjęcia, fragmenty filmów, muzyki oraz inne efekty znajdujące się w bazie aplikacji.

Podczas komponowania filmu, użytkownicy mogą dodawać rozmaite filtry oraz efekty przejścia pomiędzy wyświetlanymi zdjęciami, a także modyfikować tło i dodawać muzykę. Nie zabrakło w nim dodatkowych opcji -z za pomocą których możemy poprawić wygląd tworzonego filmu (jasność, kontrast itp.) oraz skomponować materiał wideo w wysokiej jakości HD.

Uwaga:

Program dostępny jest w wersji próbnej i możemy go testować przez 15 dni. Oprócz tego posiada jeszcze inne ograniczenia - np. naniesiony znak wodny do każdego utworzonego filmu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook