Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » Fusion 9.0.2

Fusion

9.0.2
obróbka video
Rozmiar:
275 MB
Aktualizacja:
21.12.2017
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 8/10
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
12042 (10 w tym miesiącu)
Opis Fusion 9.0.2
 
 

Blackmagic Fusion to zaawansowane, a jednocześnie darmowe oprogramowanie przeznaczone do tworzenia efektów specjalnych. Zostało stworzone z myślą zarówno o zastosowaniach w pełni profesjonalnych jak i amatorskich. Fusion wykorzystano do tej pory przy wielu, również tych największych produkcjach z Hollywood jak Breaking Bad, Spiderman 2 czy Grawitacja.

Praca z produktem opiera się w dużej mierze na systemie węzłów, co znacząco ułatwia i przyspiesza cały proces. Blackmagic Fusion oferuje niezwykle potężny zestaw możliwości, których użycie da znakomite efekty. Znajdziemy tu m.in. rozwiniętą przestrzeń do modelowania 3D, która posiada narzędzia do animowania, malowania czy tworzenia animacji stereoskopowych.

Oprogramowanie charakteryzuje daleko idąca optymalizacja silnika renderującego, który jest jednym z najszybszych istniejących na rynku. Wszystko to osiągnięto dzięki akceleracji GPU. Program pozwala na pracę z generatorem cząsteczek oraz obiektami wolumetrycznymi.

Warto również wspomnieć o rotoskopie, czyli funkcji, dzięki której możliwe staje się przerobienie klasycznego filmu na animowany. Ciekawe efekty można także uzyskać przy wykorzystaniu OpenEXR pozwalającego na łączenie scen dwu- i trójwymiarowych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook