Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » Ashampoo Movie Studio Pro 3.0.1

Ashampoo Movie Studio Pro

3.0.1
obróbka video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
433 MB
Aktualizacja:
06.08.2019
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
5001 (27 w tym miesiącu)
Opis Ashampoo Movie Studio Pro 3.0.1
 
 

Ashampoo Movie Studio Pro to program do montażu wideo o rozszerzonych możliwościach w porównaniu z edycją podstawową. Oferuje on bogatą paletę narzędzi niezbędnych do profesjonalnej obróbki audio-wideo w tym możliwość konwertowania, dodawania efektów specjalnych, łączenia scen czy przycinania. Nie mogło zabraknąć funkcji konfiguracji ustawień obrazu takich jak kontrast, gamma, ostrość czy efekt lustrzanego odbicia.

Gdy nieco brakuje nam inwencji, możemy posłużyć się zestawem wbudowanych szablonów. Ashampoo Movie Studio Pro umożliwia również dodanie predefiniowanych efektów przejść w tym wyblaknięcie obrazu, przesunięcia w dowolną stronę czy obracanie.

Praca z aplikacją opiera się na tzw. osi czasu, na której umieszczamy preferowane przez nas elementy, których nie musimy konfigurować, gdyż są one gotowe do natychmiastowego użycia.

Program charakteryzuje się wsparciem dla technologii Dolby Digital 5.1, dzięki której nadamy naszemu projektowi znakomitą jakość podkładu audio. Zestaw możliwości do modyfikacji ustawień audio jest równie pokaźny jak w przypadku narzędzi do obróbki obrazu. Synchronizacja audio-wideo nie będzie sprawiała już trudności, gdyż w prosty sposób zestroimy je ze sobą tak, by tworzyły gotową całość.

W wersji Pro odnajdziemy wszystkie opcje dostępne w odmianie podstawowej plus możliwość kompresji do formatów H264, MPEG-2 i MPEG-4. Ashampoo Movie Studio Pro obsługuje większość dostępnych formatów wejściowych w tym 263, 264, ASF, ASX, AVI, H261, H263, H264, M1V, M2T, M2V, MP2V, MPA, MPE, MPEG, MPEGTS, MPG, MPV2, VC1, WEBM, WMV, WMX, WTV, WXV. Efekty naszej pracy zapiszemy z kolei w postaci plików AVI, MPEG-2, MPEG-4, M4V, MKV, WMV.

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook