Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » Ashampoo Movie Studio 2013 1.0.14

Ashampoo Movie Studio 2013

1.0.14
obróbka video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
95.87 MB
Aktualizacja:
10.07.2014
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
14208 (32 w tym miesiącu)
Opis Ashampoo Movie Studio 2013 1.0.14
 
 
Ashampoo Movie Studio 2013 to darmowa odmiana programu do edycji i produkcji domowych filmów, przygotowana specjalnie dla użytkowników naszego portalu.

Zawiera wszystko, czego potrzeba do edycji filmów od początku do końca. Wśród wielu znakomitych narzędzi warto wymienić wycinanie, przycinanie, konwersję wideo, dodawanie muzyki w tle, dodawanie efektów przejścia i napisów, eksportowanie filmów do pliku lub nagrywanie na nośnik.

Edytor umożliwia korekcję jakości filmu za pomocą kontrolek do dopasowania jasności, kontrastu, gammy, nasycenia czy głośności. Warto również wspomnieć o możliwości obracania materiału lub korzystania z efektu tzw. lustrzanego odbicia.

Cały proces edycji odbywa się przy pomocy specjalnego kreatora, który prowadzi użytkownika krok po kroku. Po wybraniu efektów i podstawowej obróbce można wybrać rozdzielczość wyjściową i dopasować jakość za pomocą suwaka pokazującego szacowaną wielkość gotowego pliku.

Obsługiwane formaty wejściowe: *.263, *.264, *.ASF, *.ASX, *.AVI, H261, *.H263, *.H264, *.M1V, *.M2T, *.M2V, *.MP2V, *.MPA, *.MPE, *.MPEG, *.MPEGTS, *.MPG, *.MPV2, *.VC1, .WEBM, *.WMV, *.WMX, *.WTV, *.WXV

Obsługiwane formaty wyjściowe: AVI, WMV, MPG

UWAGA!
Aby otrzymać darmowy klucz do programu należy podać adres e-mail na stronie, która otworzy się podczas instalacji. Na adres poczty elektronicznej wysłany zostanie link aktywacyjny, a po potwierdzeniu dostarczony zostanie bezpłatny klucz do Ashampoo Movie Studio 2013.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook