Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » Aoao Video Watermark Pro 5

Aoao Video Watermark Pro

5
obróbka video
Rozmiar:
17.5 MB
Aktualizacja:
07.03.2022
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
2387 (49 w tym miesiącu)
Opis Aoao Video Watermark Pro 5
 
 

Aoao Video Watermark Pro to wszechstronne narzędzie zabezpieczające materiały wideo przed nieuprawnionym rozpowszechnianiem. Do ochrony własności intelektualnej możemy wykorzystać możliwość dodawania znaków wodnych, które mogą być dowolnie edytowane.

Pomimo bogatego zestawu narzędzi, produkt pozostaje intuicyjny i łatwy w obsłudze. Dużym udogodnieniem jest opcja dodawania znaków wodnych do wielu filmów jednocześnie. Wystarczy w tym celu przeciągnąć wybrane pliki wideo do kolejki. Po kliknięciu na daną pozycję, wyświetlana jest rozdzielczość, rozmiar, miniaturka oraz długość klipu.

Aoao Video Watermark Pro obsługuje szeroki zakres formatów włączając AVI, MPEG, WMV, MP4, MKV, 3GP, RM, FLV, SWF. Program pozwala na edycję parametrów znaku wodnego jak jego przejrzystość, wyrównanie czy obracanie. Dodamy również tekst wraz z możliwością modyfikacji czcionki.

Oprogramowanie oferuje domyślnie zestaw ponad 200 komponentów graficznych, które mogą być użyte podczas tworzenia znaku wodnego. Nic nie stoi na przeszkodzie by dodać animowany znak w formacie GIF.

Uwaga!
Do 1 lutego 2015 roku możecie pobrać zupełnie za darmo pełną wersję programu. Warto skorzystać z oferty gdyż standardowa cena programu wynosi 69.95 USD. Poniżej znajdziecie bezpłatny klucz do Aoao Video Watermark Pro:

AO-VWPB-D141A00780-006AA6A99B-7C8216FFE1

Klucz należy wprowadzić w oknie rejestracji (pole Key), które pojawi się po pierwszym uruchomieniu programu. W polu "Name" należy wpisać INSTALKI.pl

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook