Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » Adobe Premiere Pro CC 2021 15.2

Adobe Premiere Pro CC

2021 15.2
obróbka video
Rozmiar:
1.3 GB
Aktualizacja:
11.05.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
2.8
Oceń:
Pobrano:
17667 (356 w tym miesiącu)
Opis Adobe Premiere Pro CC 2021 15.2
 
 
Adobe Premiere Pro CC to rozbudowany edytor do zaawansowanej i profesjonalnej obróbki plików wideo. Pozwala edytować i pracować z wieloma popularnymi formatami multimedialnymi, a także jest w pełni kompatybilny z innymi aplikacjami firmy Adobe - dzięki czemu jego możliwości są znacznie rozbudowane.

Adobe Premiere Pro CC jest potężnym, w pełni konfigurowalnym i nieliniowym edytorem, pozwalającym na edycję dowolnego materiału wideo - w tym modyfikowanie wyświetlanego obrazu oraz manipulowanie i dostosowanie ścieżki dźwiękowej znajdującej się w pliku wideo. Dodatkowym atutem jest możliwość pracy w czasie rzeczywistym.

Użytkownicy mogą surowy wykonywać różne czynności na plikach wideo, importować surowe pliki wideo nagrane przy użyciu kamery, a następnie natywnie edytować, bez marnowania czasu na transkodowanie obrazu i dźwięku. Adobe Premiere Pro CC obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty wideo i standardy - SD, HD czy UHD (Ultra 4K).

Uwaga:
Pobieranie oprogramowania odbywa się za pośrednictwem strony internetowej lub przy użyciu usługi wspomagającej pobieranie i zarządzanie produktami firmy Adobe - Creative Cloud. Obydwie metody wymagają zalogowania się lub utworzenia konta użytkownika na serwerze Adobe.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
05 Maj 2021 19:10
scam
POKAŻ ()

Facebook