Instalki.pl » Programy » Windows » Nauka i edukacja » nauka jazdy » Testy na prawo jazdy kat. C 2020

Testy na prawo jazdy kat. C

2020
nauka jazdy
Rozmiar:
592 MB
Aktualizacja:
16.03.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
nauka jazdy
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
24611 (81 w tym miesiącu)
Opis Testy na prawo jazdy kat. C 2020
 
 

Testy na prawo jazdy 2020 kat. C to oprogramowanie stworzone z myślą o przyszłych kierowcach zdających egzamin zgodne z bazą Ministerstwa na rok 2020. Pytania, tak jak w prawdziwym teście zostały pogrupowanie na dwie części, podstawową i specjalistyczną. Część podstawowa składa się z pytań TAK lub NIE, a specjalistyczna ABC. W każdym pytaniu tylko jedna odpowiedź może być prawidłowa, co jest zgodne z najnowszymi wytycznymi egzaminowania.

Program oferuje oczywiście tryb nauki oraz egzaminu. W trybie nauki program zapamiętuje błędnie udzielone odpowiedzi pozwalając na szybką powtórkę trudnych pytań. Program zawiera bazę ok 1500 pytań, które nie pochodzą z bazy egzaminacyjnej, gdyż jest ona utajniona. W trakcie rozwiązywania testów użytkownik ma możliwość zapoznania się z prawdziwą formą egzaminu - pojawiające się obrazki, zdjęcia, odmierzany czas do końca, numer pytania, itd. Program stanowi świetną pomoc zarówno dla odbywających kurs na prawo jazdy, jak i dla kierowców, którzy mogą odświeżyć swoją wiedzę.

Testy na prawo jazdy 2020 kat. A posiadają zestaw znaków drogowych (w tym tabliczki, znaki ostrzegawcze, informacyjne, kierunku, zakazu, nakazu, uzupełniające, znaki dodatkowe, znaki poziome oraz sygnały świetlne), najnowszy kodeks drogowy, taryfikatory mandatów i punktów karnych, statystyki, informacje o budowie najnowszych pojazdów egzaminacyjnych czy opis sytuacji, w których następuje przerwanie egzaminu.

 

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
18 Sierpień 2019 13:50
Wogule nie chodzi
POKAŻ ()

Facebook