Instalki.pl » Programy » Windows » Nauka i edukacja » nauka jazdy » Testy na prawo jazdy kat. B 2019

Testy na prawo jazdy kat. B

2019
nauka jazdy
Rozmiar:
592 MB
Aktualizacja:
16.03.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
nauka jazdy
Ocena:
3.8
Oceń:
Pobrano:
106048 (8 w tym miesiącu)
Opis Testy na prawo jazdy kat. B 2019
 
 

Testy na prawo jazdy to oprogramowanie stworzone z myślą o przyszłych kierowcach zdających egzamin zgodne z bazą Ministerstwa na rok 2020. Testy na prawo jazdy 2020 zawiera pytania podzielone na podstawowe i specjalistyczne.

Pytania w programie są przykładowe i nie pochodzą z oficjalnej bazy, która nie jest znana publicznie. Na pytania odpowiada się TAK lub NIE (część podstawowa) oraz ABC (pytania specjalistyczne). Zgodnie z nowymi zasadami tylko jedna odpowiedź może być prawidłowa. W teście nie mozna wracać do poprzednich pytań. Każde pytanie posiada wagę punktową zależną od związku z bezpieczeństwem ruchu drogowego. Wynik pozytywny egzaminu uzyskuje się po osiągnięciu w teście cnm 68 z 74 możliwych punktów.

W trybie nauki program zapamiętuje błędnie udzielone odpowiedzi pozwalając na szybką powtórkę trudnych pytań. Oprócz modułów nauki i testu program zawiera aktualny kodeks drogowy, taryfikatory mandatów i punktów karnych, statystyki, zdjęcia z budowy pojazdów egzaminacyjnych, zestaw znaków drogowych i wiele innych.

Program Testy na prawo jazdy kategoria B oferuje przede wszystkim rozszerzoną bazę pytań przygotowujących do nowego egzaminu na prawo jazdy. W programie Testy na prawo jazdy 2019 znajduje się obecnie blisko 1900 pytań, które bardzo pomagają w opanowaniu materiału wymaganego na egzaminie państwowym. To jak cennym materiałem edukacyjnym jest program Testy na prawo jazdy 2018 można zauważyć nie tylko po olbrzymiej ilości pytań w nim zawartych, ale także po sposobie jego działania. Mianowicie, oprócz wspomnianych pytań, bardzo przydatna jest funkcja, która zapamiętuje niepoprawne odpowiedzi, tak aby kursant mógł w każdej chwili wrócić do tych z pytań, które sprawiły mu największe trudności. Program Testy na prawo jazdy daje możliwość przerabiania pytań jedno po drugim, oraz wylosowania testu tak jak na egzaminie państwowym. Każde pytanie w testach na prawo jazdy posiada przypisaną wagę punktową. Egzamin zostaje zaliczony, gdy osiągniemy minimalną wymaganą liczbę punktów.

Nowe testy na prawo jazdy zostały wzbogacone o wiele trudnych pytań, których opanowanie może okazać się przydatne na egzaminie. Nowe testy na prawo jazdy  to nowa aplikacja, która powstała na bazie pierwszej wersji tego programu, wydanej po zmianie pytań egzaminacyjnych w roku 2020. W nowej wersji rozbudowano bazę pytań oraz naniesiono poprawki do znalezionych nieścisłości itp. W programie znajduje się wiele uzupełniających materiałów, które tradycyjnie już zostały zebrane w jedno miejsce. Materiały te to kodeks drogowy, zestaw znaków, taryfikatory, budowa samochodów egzaminacyjnych i wiele innych.

 

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
10 Styczeń 2017 20:24
Bardzo dobra aplikacja, zawiera wszystkie pytania.
POKAŻ ()

Facebook