Instalki.pl » Programy » Windows » Nauka i edukacja » nauka jazdy » Testy na prawo jazdy kat. A 2019

Testy na prawo jazdy kat. A

2019
nauka jazdy
Rozmiar:
592 MB
Aktualizacja:
16.03.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
nauka jazdy
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
15385 (4 w tym miesiącu)
Opis Testy na prawo jazdy kat. A 2019
 
 

Testy na prawo jazdy kat. A to oprogramowanie stworzone z myślą o przyszłych kierowcach zdających egzamin zgodne z bazą Ministerstwa na rok 2020. Stanowią one bardzo dobrą pomoc podczas przygotowań do teoretycznej części egzaminu. Pytania, tak jak w prawdziwym teście zostały pogrupowane na dwie części, podstawową i specjalistyczną. Część podstawowa składa się z pytań TAK lub NIE, a specjalistyczna jest typu ABC. W każdym pytaniu tylko jedna odpowiedź może być prawidłowa, co jest zgodne z najnowszymi wytycznymi egzaminowania. Wynik pozytywny egzaminu uzyskuje się po osiągnięciu w teście minimum 68 z 74 możliwych punktów.

Program oferuje oczywiście tryb nauki oraz egzaminu. W trybie nauki program zapamiętuje błędnie udzielone odpowiedzi pozwalając na szybką powtórkę trudnych pytań. Ważne jest, że pytania nie pochodzą z bazy egzaminacyjnej, gdyż jest ona utajniona. Niemniej jednak, aplikacja pozwala zaznajomić się z nowymi zasadami egzaminowania, jak chociażby brakiem możliwości powrotu do poprzedniego pytania czy ograniczonym czasem na udzielenie odpowiedzi.

Testy na prawo jazdy kat. A posiadają zestaw znaków drogowych (w tym tabliczki, znaki ostrzegawcze, informacyjne, kierunku, zakazu, nakazu, uzupełniające, znaki dodatkowe, znaki poziome oraz sygnały świetlne), najnowszy kodeks drogowy, taryfikatory mandatów i punktów karnych, statystyki, informacje o budowie najnowszych pojazdów egzaminacyjnych czy opis sytuacji, w których następuje przerwanie egzaminu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook