Instalki.pl » Programy » Windows » Nauka i edukacja » nauka jazdy » Prawo Jazdy - Kategoria A 2013

Prawo Jazdy - Kategoria A

2013
nauka jazdy
Rozmiar:
200 MB
Aktualizacja:
12.04.2019
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows
Kategoria:
nauka jazdy
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
16122 (6 w tym miesiącu)
Opis Prawo Jazdy - Kategoria A 2013
 
 
Prawo Jazdy - Kategoria A to 420 pytań wraz z odpowiedziami, przygotowują one do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Kategoria A upoważnia do prowadzenia motocyklu o pojemności skokowej silnika przekraczającej 125 cm3, który może osiągnąć prędkość, co najmniej 100 km/h.

Użytkownik ma możliwość wybrania losowego egzaminu, pytań podstawowych dla wszystkich kategorii, pytań do nauki oraz wyszukania odpowiedniego zadania. System automatycznie wyświetla uzyskane wyniki, daje również możliwość zweryfikowania poprawności udzielonych odpowiedzi.

W trakcie rozwiązywania testów użytkownik ma możliwość zapoznania się z prawdziwą formą egzaminu - wybór spośród trzech odpowiedzi, pojawiające się obrazki, zdjęcia, odmierzany czas do końca, numer pytania, itd. Program stanowi świetną pomoc zarówno dla odbywających kurs na prawo jazdy, jak i dla zwykłych kierowców, którzy mogą odświeżyć swoją wiedzę.

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na uruchomienie aplikacji do pięciu razy. Dalsze korzystanie z programu możliwe jest po wysłaniu płatnego SMSa i rejestracji.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook