Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » YAC PC Cleaner 6.7.116

YAC PC Cleaner

6.7.116
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
26 MB
Aktualizacja:
05.01.2017
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
2.4
Oceń:
Pobrano:
39440 (50 w tym miesiącu)
Opis YAC PC Cleaner 6.7.116
 
 

YAC PC Cleaner (Yet Another Cleaner) to rozwiązanie pozwalające na przyspieszenie działania komputera. Oprogramowanie realizuje swoje zadanie na wielu polach. Oprócz czynności typowych dla podobnych produktów jak czyszczenie cache, kosza, historii przeglądania i plików tymczasowych usuwane są szkodliwe rozszerzenia.

Nie zabrakło również nowoczesnego menadżera procesów, który pozwala na sprawne zabicie wybranych procesów działających w tle. Ciekawą funkcją jest możliwość przyspieszenia bądź opóźnienia uruchamiania się aplikacji, które się włączają automatycznie podczas startu systemu. W ten sposób można zarządzać tymi programami, na których działaniu zależy użytkownikowi najbardziej.

Operacja oczyszczania jest bardzo prosta, bowiem odbywa się za pomocą jednego kliknięcia. YAC PC Cleaner wyróżnia lekkość oraz szybkość działania, co docenią właściciele słabszych konfiguracji sprzętowych. Interfejs programu wygląda nowocześnie i przejrzyście.

Wszystkie funkcje pogrupowano według zakładek, które pozwalają na lepszą orientację. YAC PC Cleaner wyświetla również na pulpicie widget informujący o zużyciu pamięci RAM czy wykorzystaniu łącza internetowego.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
20 Luty 2017 19:31
To malware, trudne do usunięcia
POKAŻ ()

Facebook