Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Windows Winset 2012

Windows Winset

2012
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
3.7 MB
Aktualizacja:
20.06.2013
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
384 (2 w tym miesiącu)
Opis Windows Winset 2012
 
 

Windows Winset to kompleksowe oprogramowanie przeznaczone do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego. Oprócz tego szereg innych narzędzi, za pomocą których wykonamy niemal wszystkie najważniejsze czynności w systemie. Windows Winset wyświetla również najważniejsze informacje odnośnie komponentów zainstalowanych w komputerze. Użytkownicy mogą odczytać szczegółowe parametry swojego procesora, karty dźwiękowej, sieciowej czy graficznej, a także BIOS`a i pozostałych elementów znajdujących się na płycie głównej.

Jednym z najważniejszych elementów w programie jest moduł służący do optymalizacji systemu Windows. Za jego pomocą przyśpieszymy uruchamianie systemu, poprawimy wydajność dysku twardego i zoptymalizujemy pamięć RAM. Ponadto możemy dokonać drobnych zmian w samych ustawieniach systemu Windows, a także dostosować wygląd ikon, atrybutów plików czy ustawić odpowiednią tapetę na pulpit.

W programie Windows Winset znajdziemy też narzędzia do oczyszczania systemu ze zbędnych nieużywanych plików, a także funkcję do oczyszczania wadliwych lub nieużywanych wpisów w rejestrze systemowym. Warto też wspomnieć o dodatkowych funkcjach, przy użyciu których zmienimy ustawienia UAC w systemie oraz zabezpieczymy rejestr tworząc jego kopie zapasową.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook