Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Windows Terminal 1.17.11461.0

Windows Terminal

1.17.11461.0
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
29 MB
Aktualizacja:
29.05.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
4800 (82 w tym miesiącu)
Opis Windows Terminal 1.17.11461.0
 
 
Windows Terminal to nowoczesna i rozbudowana wersja wiersza poleceń, oferująca rozwiązania pokroju silnika renderującego tekst z akceleracją GPU itp.

Microsoft zaimplementował do wiersza poleceń dostęp do PowerShell i Windows Subsystem for Linux (WSL). Oprócz tego wspiera zakładki, obsługuje znaki Unicode i UTF-8, a także umożliwia personalizowalne tła.

Windows Terminal umożliwia uruchamianie dowolnej aplikacji wiersza poleceń w zakładkach i oknach. Możemy tworzyć profile dla każdej aplikacji wiersza poleceń i otwierać je obok siebie, aby zapewnić płynny przebieg pracy. Każdy z twoich profili może być indywidualnie dostosowany do twoich upodobań

Windows Terminal to szalenie praktyczna aplikacja. Daje ona użytkownikom choćby możliwość otwierania różnych narzędzi CMD w różnych zakładkach. Dla przykładu, można go wykorzystać do uzyskania dostępu do Wiersza Polecenia i PowerShell w tym samym czasie i wygodnie się pomiędzy nimi przełączać. Ponadto, pozwala personalizować tła i inne elementy interfejsu w taki sposób, aby usprawnić pracę programistów i innych zaawansowanych użytkowników.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook