Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Windows Seizer 1.05

Windows Seizer

1.05
narzędzia systemowe
Rozmiar:
735 KB
Aktualizacja:
02.05.2012
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
538 (9 w tym miesiącu)
Opis Windows Seizer 1.05
 
 
Windows Seizer to niewielka aplikacja udostępniająca użytkownikowi niezbędne dane na temat wszystkich aktualnie otwartych okien w systemie operacyjnym. Aplikacja pozwala na łatwe zarządzanie aktywnymi oknami i przełączanie się pomiędzy nimi. Dzięki temu praca na komputerze może być przyjemniejsza i wygodniejsza.

Program Window Seizer wyświetla wszystkie dane w czytelnej liście, z której możemy odczytać wszystkie najważniejsze informacje i parametry aktywnych aplikacji. Wyświetla zużycie pamięci, status, szerokość i wysokość rozmiaru okna, identyfikator procesu i status, katalog docelowy w którym się znajduje oraz nazwę procesu.

Za pomocą programu możemy zamykać wszystkie katalogi, przełączać się pomiędzy uruchomionymi i aktywnymi oknami, a także zamykać wszystkie elementy wchodzące w skład przeglądarki Internet Explorer. Oprócz tego umożliwia minimalizowanie wszystkich okien, zamykanie wybranej aplikacji, a także odczytywać zużycie procesora. Warto też wspomnieć o wbudowanej funkcji, która wymusza zamknięcie okna. Jest ona szczególnie przydatna gdy w systemie zaatakowały groźne wirusy i inne szkodliwe oprogramowania.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook