Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Windows Repair 4.11.3

Windows Repair

4.11.3
narzędzia systemowe
Rozmiar:
45 MB
Aktualizacja:
06.05.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
3.2
Oceń:
Pobrano:
39918 (675 w tym miesiącu)
Opis Windows Repair 4.11.3
 
 

Windows Repair to zaawansowany zestaw narzędzi przeznaczonych do naprawiania systemu operacyjnego Windows. Za pomocą tego zestawu przywrócimy również system do prawidłowego działania.

Windows Repair czyści pliki HOSTS, naprawia cache poszczególnych ikon, naprawia błędy związane z napędami CD i DVD, usuwa błędy w usługach systemowych (Windows Update, Windows Firewall itp.) oraz gadżetach. Oprócz tego usuwa zbędne pliki tymczasowe i dezaktywuje ustawienia PROXY.

Po włączeniu aplikacji musimy przebrnąć przez kreator, za pomocą którego wykonamy niezbędne kroki w celu naprawienia systemu. Na początku Windows Repair zaleca sprawdzenie systemu jednym z popularnych programów antywirusowych. Następnym krokiem jest przeprowadzenie dokładnej analizy struktury dysków twardych zamontowanych do komputera. Kolejnym zadaniem jest sprawdzenie czy posiadamy wszystkie wymagane pliki systemowe. Ostatnim krokiem jest stworzenie kopii bezpieczeństwa.

Po wykonaniu tych wszystkich powyższych czynności, możemy zabrać się za właściwą naprawę systemu operacyjnego. Udostępniono trzy tryby naprawiania komputera – podstawowy, zaawansowany i dowolny.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
05 Luty 2020 23:48
reklama płatnego programu- nic więcej. Robi mniej niż darmowe czyszczarki typu CCleaner
POKAŻ ()

Facebook