Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Windows 8 Manager 2.2.8

Windows 8 Manager

2.2.8
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
11.5 MB
Aktualizacja:
08.09.2015
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 8
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
4910 (37 w tym miesiącu)
Opis Windows 8 Manager 2.2.8
 
 

Windows 8 Manager to kompletny zestaw narzędzi do optymalizacji systemu operacyjnego Windows 8. Za pomocą tego oprogramowania oczyścimy system ze zbędnych elementów w postaci plików i wpisów w rejestrze, a także naprawimy wszystkie błędy znajdujące się na dysku lokalnym. Znajdziemy w nim też wiele przydatnych funkcji, które przyśpieszą nie tylko działanie samego systemu, ale również całego dysku twardego.

Za pomocą programu Windows 8 Manager odczytamy niezbędne informacje o podzespołach zainstalowanych w komputerze. Oprócz tego posiada wygodny w obsłudze menadżer do zarządzania aktywnymi procesami działającymi w tle systemu oraz moduł do instalacji lub deinstalacji aplikacji na dysku twardym.

Windows 8 Manager oferuje też przydatne opcje do przydzielania różnej ilości pamięci fizycznej oraz do przyspieszania uruchamiania i restartowania systemu operacyjnego. Natomiast wszystkie narzędzia oczyszczające służą do usuwania nieużywanych plików i ich duplikatów, a także wpisów w rejestrze systemowym. Warto też wspomnieć o modułach, które defragmentują i analizują prace rejestru i dysku twardego.

Nie zabrakło w nim również funkcji do zmiany wyglądu poszczególnych elementów systemu i poprawienia bezpieczeństwa podczas korzystania z Windows. Możemy zmienić poziom kontroli rodzicielskiej UAC, skonfigurować ekran logowania oraz zaszyfrować hasłem pliki lub inne prywatne dane.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook