Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Windows 11 Manager 1.0.3

Windows 11 Manager

1.0.3
narzędzia systemowe
Rozmiar:
31 MB
Aktualizacja:
01.12.2021
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
Windows 11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
336 (98 w tym miesiącu)
Opis Windows 11 Manager 1.0.3
 
 
Windows 11 Manager to oprogramowanie zapewniające kompletne rozwiązania do przeprowadzania optymalizacji, naprawy i oczyszczania systemu operacyjnego Windows 11.

Zawiera kompleksowe narzędzia specjalistyczne które pomogą rozwiązać liczne problemy z systemem operacyjnym Windows 11. Znajdziemy w nim ponad 40 wbudowanych narzędzi systemowych.

Windows 11 Manager zawiera między innymi funkcje do przywracania systemu, uzyskiwania o nim szczegółowych informacji, a także pomoże odnaleźć klucz produktu Windows oraz Microsoft Office. Ponadto, pokazuje i pozwala zarządzac wszystkimi uruchomionymi procesami i aplikacjami.

Natomiast wbudowane Centrum napraw pomaga zdiagnozować i naprawić różne problemy systemowe. Oczyszcza system jednym kliknięciem. Narzędzie do optymalizacji systemu pzowoli poprawić wydajność systemu Windows 11 i tym samym zwiększy jego szybkość uruchamiania i działania.

Menedżer uruchamiania kontroluje wszystkie uruchomione programy wraz z uruchamianiem systemu Windows, sprawdza i naprawia zaawansowane elementy uruchamiania, aby przywrócić złośliwe zmiany spowodowane przez wirusy. Zarządza i optymalizuje usługi systemowe i sterowniki w celu poprawy wydajności oraz Zarządza i optymalizuje zaplanowane zadania, aby przyspieszyć działanie systemu.

Oprócz tego, wbudowany Disk Analyzer przeprowadza analizę dysku twardego pod kątem danych i wyświetla wszystko co najważniejsze aby ustalić co dokładnie zajmuje miejsca na nośniku danych. Bezpiecznie czyści folder WinSxS, aby zmniejszyć rozmiar magazynu komponentów.

Takie narzędzia jak Smart Uninstaller mogą całkowicie usunąć programy z systemu bez pozostałości plików i wpisów w rejestrze. A Desktop Cleaner może analizować i przenosić nieużywane skróty, pliki i foldery na pulpicie do określonych folderów. Warto również wspomnieć o Registry Defrag, który odbudowuje i ponownie indeksuje Rejestr systemowy, aby przyśpieszyć do niego dostęp, a tym samym poprawić czas reakcji aplikacji oraz wyeliminować błędy i uszkodzenia w rejestrze systemowym.

Windows 11 Manager posiada też narzędzia poprawiające bezpieczeństwo systemu. Poprawia UAC, ustawienia logowania czy zapewnia prywatność i chroni pufne dane. Warto wspomnieć o dodatkowych funkcjach optymalizujących i modyfikujących połączenie internetowe i ustawienia sieciowe. Poprawiają ustawienia wbudowanych przeglądarek internetowych, edytują plik Hosts oraz pomagają zarządzac całą siecią bezprzewodową.

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook