Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Windows 10 Manager 3.8.1

Windows 10 Manager

3.8.1
narzędzia systemowe
Rozmiar:
26 MB
Aktualizacja:
25.05.2023
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
Windows 10
Ocena:
4.9
Oceń:
Pobrano:
15479 (70 w tym miesiącu)
Opis Windows 10 Manager 3.8.1
 
 

Windows 10 Manager jest narzędziem optymalizującym najnowszy system operacyjny Microsoftu. Umożliwia naprawę rejestru, usuwanie błędów systemowych i wiele innych. Interfejs programu jest bardzo czytelny, został podzielony na kilka kategorii, z poziomu których otrzymujemy dostęp do odmiennych funkcji.

Zakładka Optimizer zapewnia szereg możliwości, dzięki którym zwiększymy wydajność systemu, skrócimy czas wyłączania się komputera, podkręcimy podzespoły komputera czy naprawimy programy uruchamiane wraz z autostartem. Karta Cleaner, jak nie trudno się domyślić zawiera narzędzia usuwające z dysku twardego niepotrzebne pliki, duplikaty folderów, uszkodzone wpisy rejestru czy ikony programów, które już zostały wcześniej zdeinstalowane.

Sucurity to kolejna grupa funkcji, które tym razem przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa systemu. Zmodyfikujemy tu uprawnienia dostępu do dysków twardych czy programów, zaszyfrujemy wskazane pliki czy przywrócimy dane, które zostały usunięte np. w wyniku formatowania dysku.

Windows 10 Manager to także możliwość optymalizacji ustawień sieci jak i zestaw pomniejszych narzędzi do automatyzacji niektórych zadań jak wykonywanie kopii zapasowych plików, czy modyfikowania np. zawartości menu Start.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
23 Listopad 2018 02:22
super
Gość
16 Październik 2018 09:35
suuuuuuuuuuuuuuuuuper
POKAŻ ()

Facebook