Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » WinTweaks - SystemOptimizer 1.0

WinTweaks - SystemOptimizer

1.0
narzędzia systemowe
Rozmiar:
1.33 MB
Aktualizacja:
12.06.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows Vista/7/8
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
606 (7 w tym miesiącu)
Opis WinTweaks - SystemOptimizer 1.0
 
 

WinTweaks – System Optimizer to bezpłatne narzędzie optymalizujące działanie systemu Windows, aplikacji oraz gier. Zarządzanie aktywnymi usługami odbywa się w sposób automatyczny oraz manualny, gdzie sami możemy ustalać, które mają być włączone. Co więcej, możemy skorzystać z profili optymalizacyjnych w celu określenia własnych preferencji.

Program na bieżąco wykonuje kopie zapasowe ustawień usług, co gwarantuje bezpieczeństwo w przypadku wystąpienia jakichkolwiek błędów. WinTweaks został podzielony na kilka modułów odpowiedzialnych za inne obszary.

  • ManualTuneUp - to miejsce, gdzie samodzielnie dostosujemy wszelkie ustawienia wydajności, zabezpieczenia sieciowe.
  • GamingMode, jak sama nazwa sugeruje, to tryb przygotowany specjalnie dla graczy, którym zależy na jak najwyższej wydajności rozgrywki, Za jego pomocą gracz może na czas zabawy wyłączyć część usług spowalniających komputer.
  • Automatic TuneUp odpowiedzialny z kolei jest za automatyczne dostosowywanie ustawień optymalizacyjnych na bazie odpowiedzi na pytania udzielone w kolejnym module UserProfile. Komponent ten zbiera informacje na temat preferencji użytkownika takich jak zestaw zbędnych czy koniecznych usług, ustawień sprzętu obejmujących również drukarki aparaty cyfrowe, skanery, drukarki sieciowe, tablety graficzne i wiele innych. Ustalimy tu również preferowane zabezpieczenia systemowe jak Windows Defender czy Windows Firewall. Określimy nawet elementy odpowiedzialne a wygląd systemu.
  • WinTweaks umożliwia również diagnostykę podłączonego sprzętu, oprogramowania i usług za pomocą Services Diagnostics.
  • Prawdopodobnie jednym z istotniejszych komponentów jest Rescue Center, cofający wszelkie zmiany wprowadzone przez oprogramowanie i przywracające domyślną konfigurację systemu Windows.

WinTweaks to program o bardzo miłym dla oka interfejsie graficznym. W razie jakichkolwiek trudności z jego obsługą można zaczerpnąć pomocy z FAQ znajdującego się na stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook