Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » WinTools.net 23.0

WinTools.net

23.0
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2 MB
Aktualizacja:
05.12.2022
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
5372 (60 w tym miesiącu)
Opis WinTools.net 23.0
 
 

WinTools.net to kompleksowy zestaw narzędzi do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego. Umożliwia m.in.; usuwanie niechcianych plików, danych i zainstalowanych programów z dysku twardego, oczyszcza rejestr, kontroluje uruchomione procesy, monitoruje pamięci i dostosowuje wygląd pulpitu.

Program wyświetla najważniejsze informacje o komputerze i systemie operacyjnym. Oferuje dostęp do wbudowanych w systemie najważniejszych funkcji, a także posiada zestaw przydatnych narzędzi, za pomocą których bezpiecznie i dokładnie usuniemy aplikację, przeskanujemy dogłębnie rejestr w poszukiwaniu błędnych wpisów oraz przeprowadzimy kontrolę aplikacji uruchamianych wraz z systemem operacyjnym.

Oprócz tego uzyskamy dostęp do usług zabezpieczających aktywność użytkownika na komputerze i w sieci (usuwa ślady użytkowania), a także do wyszukiwania zduplikowanych plików oraz zarządzania wszystkimi aktywnymi procesami, aplikacjami i usługami systemowymi działającymi w tle systemu. Ponadto znajdziemy w nim też moduły do skanowania zawartości dysku, przeszukiwania rejestru i znajdującym się w nim - wpisów oraz kluczy.

WinTools.net dostępny jest w trzech różnych wersjach (Professional, Classic i Premium). Różnią się one ilością wbudowanych narzędzi i modułów do wykonywania różnych czynności na komputerze.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook