UpdateStar

12.0
narzędzia systemowe
Rozmiar:
12 MB
Aktualizacja:
24.01.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
2831 (69 w tym miesiącu)
Opis UpdateStar 12.0
 
 

UpdateStar Freeware Edition to aplikacja do zarządzania wszystkimi programami zainstalowanymi w systemie Windows. Charakteryzuje się wygodnym w obsłudze interfejsem, wzorowanym na edytorze tekstowym Microsoft Word.

Za pomocą tego oprogramowania możemy wyszukiwać nowe wersje aplikacji, które mamy zainstalowane na dysku twardym. W ten sposób zachowamy porządek i zawsze będziemy na czasie z najnowszymi aktualizacjami do programów. UpdateStar Freeware Edition dostępny jest za darmo i posiada niemal wszystkie funkcje, ale ograniczono w nim możliwość pobierania nowych wersji programów.

Program wyświetla ilość zainstalowanych aplikacji oraz datę ostatniego skanowania systemu, a także znajdziemy w nim czytelną listę zawierającą spis wszystkich aplikacji w systemie Windows. Możemy z niej odczytać nazwę programu, poziom bezpieczeństwa, numery zainstalowanej wersji i aktualnej, która jest dostępna do pobrania. Oprócz tego jeżeli posiadamy wersję komercyjną programu to możemy bezpośrednio z poziomu programu pobrać nowsza wersję aplikacji. Nie zabrakło w nim dodatkowej usługi do oczyszczania nieużywanych wpisów w rejestrze systemowym.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook