Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » UpdateStar 11.0.1297

UpdateStar

11.0.1297
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
5.54 MB
Aktualizacja:
06.12.2016
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
2109 (18 w tym miesiącu)
Opis UpdateStar 11.0.1297
 
 

UpdateStar Freeware Edition to aplikacja do zarządzania wszystkimi programami zainstalowanymi w systemie Windows. Charakteryzuje się wygodnym w obsłudze interfejsem, wzorowanym na edytorze tekstowym Microsoft Word.

Za pomocą tego oprogramowania możemy wyszukiwać nowe wersje aplikacji, które mamy zainstalowane na dysku twardym. W ten sposób zachowamy porządek i zawsze będziemy na czasie z najnowszymi aktualizacjami do programów. UpdateStar Freeware Edition dostępny jest za darmo i posiada niemal wszystkie funkcje, ale ograniczono w nim możliwość pobierania nowych wersji programów.

Program wyświetla ilość zainstalowanych aplikacji oraz datę ostatniego skanowania systemu, a także znajdziemy w nim czytelną listę zawierającą spis wszystkich aplikacji w systemie Windows. Możemy z niej odczytać nazwę programu, poziom bezpieczeństwa, numery zainstalowanej wersji i aktualnej, która jest dostępna do pobrania. Oprócz tego jeżeli posiadamy wersję komercyjną programu to możemy bezpośrednio z poziomu programu pobrać nowsza wersję aplikacji. Nie zabrakło w nim dodatkowej usługi do oczyszczania nieużywanych wpisów w rejestrze systemowym.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook