Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » TweakNow PowerPack Professional 2.3.2

TweakNow PowerPack Professional

2.3.2
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
7.6 MB
Aktualizacja:
19.08.2010
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
Windows 2000/XP/Vista
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
746 (12 w tym miesiącu)
Opis TweakNow PowerPack Professional 2.3.2
 
 
TweakNow PowerPack Professional to niezbędny zestaw narzędzi przeznaczonych do optymalizacji systemu. Za pomocą tego oprogramowania zmienimy ustawienia i dopracujemy każdy element w przeglądarce internetowej oraz w systemie Windows. Dodatkowo wyświetla szczegółowe informacje dotyczące używanego sprzętu i zainstalowanego oprogramowania.

Program TweakNow PowerPack pozwala na optymalizowanie i oczyszczanie rejestru systemowego oraz defragmentowanie dysku twardego i usuwanie z niego zbędnych plików. Znajdziemy w nim też moduł do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu i funkcję do optymalizacji pamięci RAM. Oprócz tego posiada przydatny menedżer do zarządzania aktywnymi procesami działającymi w tle.

Warto wspomnieć o innowacyjnym narzędziu do analizy pracy dysków twardych i ich partycji. Z jego pomocą odczytamy ile plików znajduje się w poszczególnych katalogach, a także ile zajmują dokładnie miejsca na dysku twardym. Narzędzie podaje i raportuje nam ilość wolnego i zajętego miejsca pozostało na wszystkich utworzonych partycjach. W programie znajdziemy też usługę Windows Secret, która zawiera ponad 100 ukrytych ustawień systemu operacyjnego Windows. Dzięki niej zmienimy lub wyłączymy interfejs Aero, a także dokonamy wielu zmian na pasku zadań lub w Eksploratorze Windows.

TweakNow PowerPack został wyposażony w mechanizm AutoShutdown, pozwalający na hibernację bądź wyłączenie komputera o określonej godzinie. Ponadto w jego zasobach znajdziemy narzędzie Virtaul Desktop, które tworzy wirtualne pulpity różniące się od siebie funkcjonalnością. TweakNow PowerPack Professional to płatne oprogramowanie pozwalające na 15 dni darmowego użytkowania.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook