Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » TweakNow PowerPack 4.6.0

TweakNow PowerPack

4.6.0
narzędzia systemowe
Rozmiar:
10.3 MB
Aktualizacja:
29.07.2015
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1030 (12 w tym miesiącu)
Opis TweakNow PowerPack 4.6.0
 
 

TweakNow PowerPack to niezbędny zestaw narzędzi przeznaczonych do optymalizacji systemu. Za pomocą tego oprogramowania zmienimy ustawienia i dopracujemy każdy element w przeglądarce internetowej oraz w systemie Windows. Dodatkowo wyświetla szczegółowe informacje dotyczące używanego sprzętu i zainstalowanego oprogramowania.

Program TweakNow PowerPack pozwala na optymalizowanie i oczyszczanie rejestru systemowego oraz defragmentowanie dysku twardego i usuwanie z niego zbędnych plików. Znajdziemy w nim też moduł do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu i funkcję do optymalizacji pamięci RAM. Oprócz tego posiada przydatny menedżer do zarządzania aktywnymi procesami działającymi w tle.

Warto wspomnieć o innowacyjnym narzędziu do analizy pracy dysków twardych i ich partycji. Z jego pomocą odczytamy ile plików znajduje się w poszczególnych katalogach, a także ile zajmują dokładnie miejsca na dysku twardym. Narzędzie podaje i raportuje nam ilość wolnego i zajętego miejsca pozostało na wszystkich utworzonych partycjach. W programie znajdziemy też usługę Windows Secret, która zawiera ponad 100 ukrytych ustawień systemu operacyjnego Windows. Dzięki niej zmienimy lub wyłączymy interfejs Aero, a także dokonamy wielu zmian na pasku zadań lub w Eksploratorze Windows.

TweakNow PowerPack został wyposażony w mechanizm AutoShutdown, pozwalający na hibernację bądź wyłączenie komputera o określonej godzinie. Ponadto w jego zasobach znajdziemy narzędzie Virtaul Desktop, które tworzy wirtualne pulpity różniące się od siebie funkcjonalnością. TweakNow PowerPack to darmowe oprogramowanie przeznaczone dla każdego użytkownika.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook