Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » TuneUp Utilities 2014

TuneUp Utilities

2014
narzędzia systemowe
Rozmiar:
27 MB
Aktualizacja:
23.01.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
126316 (186 w tym miesiącu)
Opis TuneUp Utilities 2014
 
 
TuneUp Utilities to popularne oprogramowanie do optymalizacji systemu Windows.

W skład programu wchodzą różne moduły i narzędzia przeznaczone do optymalizacji systemu, rejestru, dysku twardego i wykonywania wielu innych czynności na komputerze. Najnowsze wydanie jeszcze lepiej radzi sobie z odzyskiwaniem wolnej przestrzeni na dysku twardym i czyszczeniem pozostałości po surfowaniu w Internecie.

TuneUp Utilities zawiera tryb lotu (Flight Mode), która oszczędza zużycie baterii w komputerach przenośnych. Posiada narzędzie Duplicate Finder do wyszukiwania i usuwania identycznych plików na dysku twardym. Oprócz tego oferuje nowoczesny moduł do oczyszczania śmieci z systemu operacyjnego Windows 8 i 8.1.

Korzystając z TuneuP Utilities możemy przyśpieszyć rozruch komputera, zdefragmentować dysk twardy oraz rejestr systemowy, wykonać zadania konserwacyjne i funkcje czyszczenia dysku, pozbyć się zbędnych danych oraz wyczyścić rejestr z nieużywanych wpisów i kluczy. Zwiekszym też stabilność komputera i zapobiegniemy awarii systemu operacyjnego. Przywrócimy przypadkowo usunięte dane oraz wyszukamy stare i nieprawidłowe skróty aplikacji.

Korzystając z listy rozwijanej można pobrać starsze wersje programu: TuneUp Utilities 2011, TuneUp Utilities 2012 i TuneUp Utilities 2013.

Uwaga:
W naszej bazie plików dostępny jest również inny program o podobnej funkcjonalności - AVG PC TuneUp PL.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook