TCC/LE

14.00.9
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
7.18 MB
Aktualizacja:
07.02.2016
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
723 (9 w tym miesiącu)
Opis TCC/LE 14.00.9
 
 

TCC/LE to darmowe i zarazem niewielkie narzędzie przeznaczone dla doświadczonych informatyków, którzy często korzystają z linii komend systemu Windows. Dzięki tej aplikacji możemy szybciej i łatwiej wpisywać poszczególne komendy, a także w pełni korzystać z ponad 460 dodatkowych funkcji, które nie tylko przyśpieszają pracę z programem, ale i również oferują łatwiejszy sposób kopiowania wpisanych poleceń. Stanowi on godną alternatywę dla interpretera poleceń CMD.

Program TCC/LE w porównaniu do systemowego narzędzia CMD, posiada dodatkowo około 140 nowych komend oraz poprawiony edytor linii poleceń. Oprócz tego oferuje dodatkowe przełączniki do kopiowania plików przy użyciu protokołu FTP. TCC/LE posiada też wbudowany język skryptowy, umożliwiający rozszerzanie plików wsadowych o pętle czy inne podprogramy.

Program posiada też specjalną usługę, która pozwala programistom na tworzenie nowych linii komend. Nie zabrakło w nim również wbudowanej przeglądarki plików tekstowych i binarnych, która umożliwia drukowanie i wyszukiwanie zawartości danych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook