Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » System Mechanic Pro 23.1.0.7

System Mechanic Pro

23.1.0.7
narzędzia systemowe
Rozmiar:
5 MB
Aktualizacja:
27.01.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
3.8
Oceń:
Pobrano:
58730 (46 w tym miesiącu)
Opis System Mechanic Pro 23.1.0.7
 
 

System Mechanic Professional to aplikacja optymalizująca działanie komputera. Oprogramowanie naprawia błędy, usuwa niepotrzebne i stare pliki czy optymalizuje połączenie z Internetem.

System Mechanic składa się z kilku kluczowych modułów które odpowiadają za wybrane obszary systemu operacyjnego. Moduł ActiveCare działa w tle i na bieżąco optymalizuje ustawienia w zależności od preferencji użytkownika. Umożliwia on zautomatyzowanie wielu procesów (usuwanie infekcji spyware, czyszczenie systemu, optymalizacja startupu, naprawa błędów dysku, optymalizacja połączenia z Internetem, backup danych, naprawa rejestru, itd.). ActiveCare jest modułem inteligentnym i uaktywnia się gdy na komputerze nie są wykonywane żadne czynności.

Nowością w oprogramowaniu jest technologia LiveBoost, która w czasie rzeczywistym uwalnia niewykorzystane zasoby komputera zwiększając jego wydajność. Optymalizowane jest działanie zarówno procesora jak i pamięci RAM. Porządkowana jest ponadto struktura plików na dysku twardym lub SSD. Użytkownik jest informowany w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z dyskami.

System Mechanic umożliwia defragmentację dysków oraz pamięci, tworzenie kopii i odzyskiwanie rejestru. Pozbędziemy się również spyware, plików przeglądarki. Program posiada rozbudowany moduł raportów pozwalający na przeglądanie szczegółowych informacji o systemie oraz zainstalowanym sprzęcie.

Uwaga!
Program dostępny jest w 30-dniowej wersji testowej. Aby uzyskać najnowszą wersję programu, należy zaktualizować go do nowszej wersji klikając w odpowiednią opcję "Check The Updates".

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook