Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » SophiApp 1.0.0.77

SophiApp

1.0.0.77
narzędzia systemowe
Rozmiar:
3.13 MB
Aktualizacja:
04.08.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
560 (113 w tym miesiącu)
Opis SophiApp 1.0.0.77
 
 
SophiApp pozwoli nam zmodyfikować ustawienia systemu Windows oraz przyśpieszyć jego działanie. Jest kompatybilny z systemem Windows 10 i Windows 11. Dostępna jest w wersji przenośnej i nie wymaga instalacji na dysku.

Wygląd programu jest czytelny i wszystkie funkcje zostały posegregowane według kategorii - Prywatność, system, menu start, personilzacja, aplikacje platformy UWP, gry oraz menu kontekstowe czy zaplanowane zadania.

SophiApp pozwoli nam przede wszystkim skonfigurować prywatność danych użytkownika i telemetrię, wyłączyć diagnostykę śledzenia zaplanowanych zadań oraz całkowicie odinstalować oprogramowanie OneDrive.

Ponadto, możemy całkowicie usunąć preinstalowane aplikacje platformy UWP czy zainstalować rozszerzenie wideo HEVC. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby za pomocą aplikacji wyczyścić nieużwyane pliki i pozostałości po aktualizacjach systemowych.

SophiApp pozwoli również skonfigurować i dostosować do własnych potrzeb wszelkie zabezpieczenia systemu operacyjnego oraz wprowadzić kilka poprawek do Eksploratora plików czy menu kontekstowego.

W opcjach programu możemy zmienić jego wygląd, wybierając tryb wyświetlania - czarny lub powrócić do domyślnego (białego).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook