Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Soluto 1.3.1494.0

Soluto

1.3.1494.0
narzędzia systemowe
Rozmiar:
1.17 MB
Aktualizacja:
08.01.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
5799 (32 w tym miesiącu)
Opis Soluto 1.3.1494.0
 
 

Soluto to darmowe i niezwykle przydatne oprogramowanie do uzyskania najważniejszych informacji o systemie operacyjnym i funkcjonowania całego komputera. Za jego pomocą przyśpieszymy uruchamianie systemu Windows, a także dowiemy się wielu interesujących, wręcz niezbędnych informacji odnośnie zainstalowanych aplikacji i zamontowanych w komputerze podzespołach bazowych.

Komputer sprawia problemy? Zawiesza się system operacyjny i pojawiają się nieznane błędy na ekranie monitora? W tym wypadku warto zainstalować program Soluto, który pomoże zidentyfikować błędy i rozwiązać problemy z komputerem. Aplikacja automatycznie przeprowadza dogłębną analizę całego systemu operacyjnego wraz z zamontowanymi w komputerze komponentami. Po zakończeniu procesu, wyświetla wszystkie najistotniejsze informacje bezpośrednio w domyślnej przeglądarce internetowej.

Soluto sprawdza wszystkie zainstalowane aplikacje, monitoruje procesy oraz programy uruchamiane wraz z systemem i pozwala w prosty sposób wyłączyć zbędne aplikacje, które spowalniają lub w inny sposób przeszkadzają w działaniu systemu operacyjnego. Oprócz tego pokazuje na osi czasu, które pliki zawieszały komputer, a także wyświetla informacje o podzespołach bazowych – w tym między innymi wolną i zajętą przestrzeń na poszczególnych partycjach dysku twardego oraz nazwę procesora, płyty głównej i ich obecną temperaturę.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook