Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » SlimComputer 1.3.30878.17258

SlimComputer

1.3.30878.17258
narzędzia systemowe
Rozmiar:
654 KB
Aktualizacja:
11.07.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/2003/Vista/2008/7
Ocena:
1
Oceń:
Pobrano:
1540 (23 w tym miesiącu)
Opis SlimComputer 1.3.30878.17258
 
 

SlimComputer jest to niewielka aplikacja, za pomocą której oczyścimy komputer ze zbędnych aplikacji, plików oraz wszelkich komponentów instalowanych przez dystrybutorów. Aplikacja usuwa również różnego rodzaju paski (toolbar) oraz reklamowe strony internetowe pojawiające się podczas korzystania z przeglądarki.

Głównym zadaniem aplikacji jest oczyszczanie komputerów lub notebooków z nieprzydatnych programów, dostarczanych przez producenta. Szczególnie przydatne dla posiadaczy komputerów przenośnych, w których dystrybutorzy instalują masę niepotrzebnych i denerwujących oprogramowań. Po usunięciu tych komponentów, uzyskamy nie tylko wolną przestrzeń na dysku ale również system operacyjny będzie bardziej wydajny (zwłaszcza podczas jego uruchamiania).

W programie znajdziemy też inne przydatne narzędzia do optymalizacji system operacyjnego, a także do tworzenia kopii zapasowych. Oprócz tego znajdziemy w nim też funkcje do zarządzania zainstalowanymi aplikacjami, w której możemy odinstalować dowolny program lub przeczytać dodatkowe o nich informacje. SlimComputer wyświetla również w formie graficznej, zużycie procesora oraz pamięci operacyjnej. Twórcy dodali również szybki dostęp do najważniejszych usług systemowych, w tym między innymi zarządzanie energią, kontrola bezpieczeństwa, Windows Update czy szybki dostęp do dzienniku zdarzeń i rejestru.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook