Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » SlimCleaner 4.1.0

SlimCleaner

4.1.0
narzędzia systemowe
Rozmiar:
705 KB
Aktualizacja:
11.12.2018
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
6751 (49 w tym miesiącu)
Opis SlimCleaner 4.1.0
 
 

SlimCleaner to oprogramowanie do optymalizacji systemu Windows przy użyciu opinii i ustawień konfiguracyjnych innych użytkowników.

Program jest pakietem siedmiu narzędzi do optymalizacji i czyszczenia systemu. Pierwszy z nich "Cleaner" odpowiada za czyszczenie niepotrzebnych plików, które mogą powodować spowolnienie komputera. Narzędzie "Optimizer" pozwala użytkownikom optymalnie dostosować ustawienia programów i usług. W tym miejscu każdy z uruchomionych procesów może być oceniony dzięki czemu społeczność użytkowników programu otrzyma cenne dane statystyczne.

Kolejny moduł ("Uninstaller") odpowiada za deinstalację programów znajdujących się w systemie. "Shredder" pozwala bezpiecznie usunąć prywatne pliki tak aby ich późniejsze odzyskanie nie było możliwe.

Producent zamieścił również moduł "Hijack Log", który skanuje elementy startowe i inne procesy w celu znalezienia złośliwego oprogramowania. Ostatnim z narzędzi jest "Windows Tools". Znajdziemy tam szczegółowe informacje o systemie oraz skróty do najważniejszych opcji Windowsa.

Warto również wspomnieć, że SlimCleaner posiada moduł do obsługi najpopularniejszych przeglądarek. Za jego pomocą możemy przeglądać zainstalowane wtyczki i rozszerzenia.

Uwaga:

Program jest również dostępny w wersji płatnej - SlimCleaner Plus.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook