SFCFix

3.0.2.1
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2.75 MB
Aktualizacja:
07.06.2019
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3829 (101 w tym miesiącu)
Opis SFCFix 3.0.2.1
 
 
SFCFix to narzędzie do naprawiania uszkodzonych plików systemowych w naszym komputerze.

Jeżeli zawiedzie wbudowane w systemie narzędzie SFC.exe (czyli Kontroler plików systemowych) i nie naprawi nam niezbędnych plików do prawidłowego działania systemu, wówczas warto skorzystać z narzędzia SFCFix. Jest bardziej rozbudowany niż SFC /Scannow (System file check) i oferuje zaawansowane algorytmy wyszukiwania, które są dokładniejsze przy wyszukiwaniu uszkodzonych bądź brakujących plików w naszym systemie operacyjnym. SFCFix doskonale sprawdzi się przy naprawie systemu po utracie plików przez wirusy lub przy nieudanej próbie instalacji aktualizacji systemowej.

Uwaga!

Z programu SFCFix korzystamy TYLKO WTEDY, kiedy narzędzie z linii komend „SFC /Scannow” nie naprawi brakujących lub uszkodzonych plików systemowych!

Instrukcja oprogramowania SFCFix:

1. Pierwszym krokiem będzie uruchomienie narzędzia „SFC /Scannow” poprzez włączenie wiersza poleceń CMD z uprawnieniami administratora,

2. W linii poleceń należy wpisać komendę ”SFC /Scannow” i poczekać aż narzędzie zakończy swoją operację (może to potrwać z 15 minut lub nawet i dłużej),

3. Następnie uruchamiamy pobrane narzędzie SFCFix i postępujemy według poleceń. Po zakończeniu procesu przywracania plików, wyświetli się plik tekstowy z wynikami.

W razie problemów możemy również skorzystać z pomocy znajdującej się na stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook