Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Revo Uninstaller Pro 4.4.2

Revo Uninstaller Pro

4.4.2
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
15.8 MB
Aktualizacja:
04.03.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows Vista/7/8/10
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
15282 (231 w tym miesiącu)
Opis Revo Uninstaller Pro 4.4.2
 
 

Revo Uninstaller Pro jest rozszerzonym wydaniem programu przeznaczonego do usuwania zbędnych aplikacji zainstalowanych w systemie Windows. Cechą wyróżniającą to rozwiązanie na tle konkurencji to dodatkowe funkcje wspomagające deinstalację aplikacji oraz ponadprzeciętna szybkość działania.

Te dodatkowe funkcje to m. in. możliwość usuwania zbędnych plików pojawiających się po instalacji programu, menadżer autostartu systemowego, funkcja czyszczenia historii przeglądarek, możliwość bezpowrotnego kasowania folderów, czy plików. Równie ciekawą opcją proponowaną przez producenta jest tzw. tryb łowcy pokazujący w jaki sposób odinstalować wskazaną aplikację.

Najnowsze wydanie niesie ze sobą kilka usprawnień m.in. w dziedzinie wymuszania usunięcia programu czy lepsze wsparcie dla ekranów o wysokich rozdzielczościach. Wprowadzono również menu kontekstowe pozwalające na szybsze pozbywanie się niechcianego oprogramowania.

Wersja Pro dodatkowo oferuje np. monitorowanie zmian w czasie rzeczywistym, pełne wsparcie 64-bitowych systemów oraz eksport listy zainstalowanych programów do TXT, HTML i MS Excel.

Uwaga!
Oprogramowanie dostępne jest w 30-dniowej wersji testowej.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook